Kargo pantolon modelleri

177

Son zamanların hızla yükselen yıldızı haline gelen; yaz mevsiminin de,  gelmesiyle birlikte, şüphesiz 2000 yıllarının başında inanılmaz tercih edilen  kargo pantolon modelleri, bu senenin de vazgeçilmezi haline gelip tekrar mağazalarda yerini aldı. Çok hızlı bir dönüş yapan farklı kombin seçenekleri ile göz dolduran kargo pantolon, nasıl kombin yapılır? Dilerseniz bir göz atalım.

Bence  kargo pantolon modeli, hem şıklık hem rahatlık , hemde modaya ayak uydurmak ve şıklığıyla ön planda olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında olamalı. bu sebeple kargo pantolon kombin seçeneklerini bir değerlendirelim.

Genellikle kadınların en çok tercih ettiği model haline gelen ve son bir kaç yıldır tekrar ilk sıralara yerleşen kargo pantolonu yandan cepli modeli ile kullanımda kadınlarda iyi ve karizmatik durduğunu inkar edemeyiz. Peki nasıl kombin edebiliriz? Benim tercihim yüksek topuk yerine 5 cm uzunluğunda topuklu ayakkabı ile gayet şık durduğunu düşünüyorum. Bol bir bluz ve bol bir ceket ile harika bir görünüm elde edilebilir. 10 cm topuklu ayakkabı tercihinde kargo pantolonlarının arka baldır kısımlarında bolluk ve sarkma olduğundan topuk boyunun kısa olması daha sağlıklı ve şık görünmenize yardımcı olur. Sade bir gömlek ile renk uyumuna dikkat ederek salaş bir hava vermenizde doğru tercih diyebilirim. Kış aylarında nadiren kullandığımız kargo pantolon modelinin vazgeçilmezi de takı abartılı olmayacak şekilde bilek ve gerdan kısmına ekleyeceğiniz takılar ile göz dolduran bir şıklığa sebep olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.