jean Pantolonla alakalı kombin önerisi

146

Bu pantolon parçaları kadınların hiç bir şekilde vazgeçememekte olduğu parçalar arasında yer almaktadır. Özellikle de yırtık jean şeklinde yer alan moda son zamanlar içerisinde halen etkisini gösteriyor. Koyu ya da açık tonlardaki renge sahip bir jeanla birleştirmeyi planlamaktaysanız, parçaların birbirlerini çok fazla boğabilecek kadar parlak ve kontrastlı bir durumda olmaması amacıyla üstte yer alacak parçayı özenli bir şekilde seçmeniz gereklidir.

Yırtık pantolonlar üzerinde değişik bir duruşa da sahip durumda bulunabilirsiniz; seçmiş olduğunuz pantolon fazla net bir durumda bulunmayan nötr renklerden biriyse , birkaç tane kolye veyahut daha zıt renklerden üretilmiş aksesuarlar takarak çok daha doğru bir seçim yapmış olacaksınız.

Ceket ve alt kısmına da yakalı kıyafetler mi giyiyorsun? Bu şekildeki giyimlerle alakalı olarak isteğe bağlı bir şekilde ufak bir çanta ya da topuklu bir ayakkabı, kot yırtık olduğu için çok daha harika bir uyum sağlamış olacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi gerekli şeylerden en önemlisi de, üst bölümde yırtık durumdaki bir parça seçmemeniz gerekliğidir zira bu harika bir görünüm sağlamıyor olacaktır.

Özellikle de çok daha geniş ve yırtık bir durumda pantolonunuz bulunmaktaysa, değişik bir duruş göstermiş olacak ve çok daha güzel görünmenizi sağlamış olacak mükemmel bir kombinasyon yaratabilmek amacıyla kotunuza uygun bir durumda bulunan fileli veyahut farklı bir çeşitte bir çorap tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.