Kış mevsiminde beyaz renkli pantolon giyilebilir mi?

44

Kış ayları içerisinde mükemmel bir beyaz pantolon kombini yapabilmenin önemli undurlarından birisi, doğru bir renk kombinasyonunu yakalayabilmekten geçmekte. Beyaz renge sahip bir kot pantolonu, gri renge sahip atkı veyahut şalla kombin yapmak fazlasıyla şık bir görüntüyü ortaya çıkartmaktadır. Eğerki sizin cildiniz açık tenli bir durumdaysa, gri rengin alt renk tonlarına sahip, daha da açık tonları tercih etmenizde bir yarar var.

Beyaz renge sahip bir pantolon ile birlikte açık gri renk ve bej rengine sahip tonlarda bir kombin yapmak istiyorsanız, ayakkabı konusundaki tercihiniz bilek hizasına denk gelen ve çok koyu renkte olmayan kahverengi renge sahip bir bot olabilir.

Eğer bot giymiyor ve bazı bayanlar gibi çizme delisiyseniz, kış mevsiminde çözme olmadan dışarıya ayak bile basmamaktaysanız, çizme ile birlikte kot pantolon giyme konusunda bir karar vermişseniz, fazla uzun veyahut fazla kısa bir durumda bulunmayan tamamen ideal bir uzunluk seçmenizde bir yarar var. Lakin kış mevsiminde beyaz renkli kot pantolonun alt kısmında çizme giyilmesini de çok önermemekteyiz.

Kıyafetiniz için bir kış havası katabilmeyi amaç ediniyorsanız fular bunun için biçilmiş bir kaftandır. Fular seçimi içerisinde de dikkatli olmanız gerekli şey, fularınızın kıyafetiniz üzerinde yer alan renklerle eşleşmekte olduğundan tamamen emin olun ve çok daha sıcak renklerde olmasını tercih edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.