Deri Tayt Uzun Kazak ve Çizme Kombini

354


Deri Tayt Modası

Deri taytlar; Sonbahar ve Kış mevsiminde birçok kadının tercihidir. Özellikle siyah ve lacivert renkli deri taytlar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Vereceğimiz kombin için siz de siyah ya da lacivert renkli bir deri tayt satın alabilirsiniz. LC Waikiki ve Defacto mağazalarından istediğiniz deri tayt modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Uzun Kazak Modelleri

Kış mevsiminde bayanların en fazla tercih ettiği giyim parçaları arasında farklı model ve renkteki kazaklar yer almaktadır. Deri taytın üzerine bizim tercihimiz uzun kazak olacak. Bu sayede ön bölgeyi de biraz daha gösterişli bir hale getirmek mümkündür. Bu kombin için kısa kazakları tercih etmeniz; yanlış bir kombin yapmanıza yol açar. Deri taytın üzerine kırmızı, krem rengi, gri, siyah, sarı, mavi ya da lacivert renkte uzun kazak modeli tercih edebilirsiniz.

Çizme Modelleri

Günlük gezmelerde tercih edeceğiniz bu kombin için en uygun tercih çizmeler olacaktır. Özellikle uzun çizmeler ile kombinde bütünlüğü elde edebilirsiniz. Daha şık görünmek ve boyunuzu uzun göstermek için; topuklu ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Ancak bizim bu kombinde ilk tercihimiz çizmeler olacak. Siyah, kahverengi, lacivert olacak şekilde koyu renk bir çizme satın alabilirsiniz.

Ceket Modelleri

Bu kombinde dış giyim parçası olarak ceket modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İsterseniz palto ya da kaban da giyebilirsiniz. Ancak ceket ile daha zarif bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Ceket boyunun kazak boyundan uzun olmamasına ve mümkünse daha kısa olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.