Yaz dönemine ait popüler iç çamaşırı modelleri

10

Bu yılın yaz sezonu dönemindeki trendlerine şöyle bir göz attığımız zaman ilk önce beyaz renge sahip ve koton iç çamaşırlarını görmüş oluyoruz. Aslında bu modeller çok klasik ve oldukça rahattır. Aslında pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilen birbirinden tamamen zıt renklerin bir arada kullanılmış olduğu iç çamaşırı modelleri de çok farklı ve popüler bir başka trend olarak karşımıza çıkıyor..

Trendleri incelediğimiz zaman üçüncü ve herkesi en çok fazla şaşırtan trend de dikişli özelliğe sahip iç çamaşırları. Normal olarak kıyafetlerimizin alt kısmından iç çamaşırımıza ait dikişlerimiz hiç bir şekilde belli olmasın diye çok fazla uğraşırız ancak bundan böyle moda tam aksi bir durumda.!

Saten bir özelliğe sahip ve adeta bir şort şeklinde olan alt çamaşırlarda çok fazla dikkat çekmeye başlayan başka bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Bu senenin yaz dönemi ile alakalı iç çamaşırlarına göz attığımızda karşımıza çıkmış olan en son trend de uzun bitişe sahip olan sütyen modelleri. Pek çok insanda olduğu gibi bu trendleri gördüğümüzde bizler de fazlası ile şaşırdık ancak tercihlerin bu şekilde olması büyük bir değişikliktir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.