Festivallerde nasıl giyinmek gerekir?

23

Her sene gerçekleştiği gibi bu sene içerisinde de fazlasıyla eğlenceli festivallere şahit olmuş bulunacağız. Hatta söz konusu bu festivallerin bir kısmıyla alakalı start verilmeye başlandı bile… Eğer sizlerde bu yıl içerisinde bu festivallerden herhangi bir tanesine gitmeyi düşünüyorsanız bu yazımıza göz atmadan alışverişe çıkmamalısınız.

Son seneler içerisinde özellikle de Coachella Festivali isimli festival sayesinde trend haline gelen etnik ve bohem isimli giyim tarzı, yavaş bir şekilde düşüşe geçmiş bir durumda. Son dönemlerde festivallere katılmaya başlayan kadınlar çok daha değişik kombinler giyerek festivallere ayrı bir renk katmaya başlamış bir durumda.Aslında bunun anlamı etnik ile bohem tarzındaki kıyafetleri artık festivaller içerisinde görmeyeceğiz anlamına gelmiyor… Tabiiki de görmeye devam edeceğiz. Ancak eski dönemlerdeki kadar revaçta yer almadıklarını dile getirmemizde yarar var.

Danteller aslında tamamen klasik ve şık bir giyim dışına çıkarak festivallerin gerçekleştiği alanlara misafir oluyor. Dantelleri dilemekte olduğunuz her bir parçayla kombin yapma konusunda tamamen özgürsünüz. Sizin yaratıcılığınıza bağlı bir şekilde çok daha harika görünümlere sahip durumda bulunabileceğinizi de unutmamalısınız.

Püsküllü durumdaki kıyafetler trend olmayı başaramasalar dahi sürekli olarak yaşamımızın bir tarafında yer almaktalar. Bu defaki köşemizde ”Festival Köşesi” olarak öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.