Güneş Gözlüğü Trendleri

38

Sıcak dönemlerin vazgeçilmezi zor aksesuarı arasında yer alan güneş gözlükleri bu sezon içerisinde herkesin alıştıklarının çok daha dışında.. Renklerinin yanı sıra şekil ile boyut açısından da değişik bir yüzünü görmeye başlayacağımız güneş gözlüğü modelleri sayesinde çok cesur ve iddialı görünen kişi siz olabilirsiniz.

Bu sene içerisinde karşımıza bol bir miktarda çıkan, her bir şeyiyle kokan çok büyük güneş gözlüklerine ilk bakışta çok fazla alışamamış olsakta, muhtemel olarak moda influcerlarının yanı sıra moda ikonları ile birlikte kısa bir zaman içinde benimsemiz olacağız. Söz konusu bu güneş gözlüklerinin en iyi tarafı ne diye bir sorarsanız; gözlerinizi güneş arafından gönderilen zararlı ışınlarından koruyacak en sağlıklı model olarak öne çıkması desek yanlış olmaz. Genel olarak tek bir parça ve tamamen çerçevesi olmadan tasarlanmış bu modellerin renkli veyahut aynalı camları bulunan modelleri de sezon içinde en fazla tercih edilerek kullanılan güneş gözlüğü modelleri arasında yer alacak.

Bu sene yaz mevsiminde en fazla karşımıza çıkmaya başlayan gözlük modelleri ise kırmızı çerçevesi bulunan veyahut kırmızı renkli cama sahip olanlar. Farklı boyutlarının yanı sıra farklı biçimlerle tasarlanmış olan yüzlerce sayıdaki gözlük modellerinden yüzünüze en uygun halde bulunanı bulmakta biraz zor olabilir. Birde vintage tarzını benimsemiş bir durumdaysanız, bu yaz döneminde kırmızı renge sahip çerçeveli veyahut kırmızı renke sahip camı bulunan bir gözlüğünüz kesinlikle olmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.