Koç – Boğa ve İkizler için Dekorasyon Önerileri

14

Koç burcunda olanlar yaşamayı çok fazla seven burçlar arasında olmasının yanı sıra girişken bir yapıdadır. Yaşamındaki insanlarla uyum sağlaması, yaşamakta olduğu ortam ile de doğru orantılı bir durumdadır. Pekala Koç burcundakiler dekorasyon konusunda neleri seviyor? Koç burcunda olanlar düzen ve rahat olmaktan daha dan önemlisi, marka takıntılıdır. İşlevsel bir durumdaki mekanlar tercihleri arasında yer alırken parlak durumdaki renklerden de çok fazla hoşlanmaktadırlar. Pembe ile birlikte tonlarının yanısıra fazlasıyla canlı bir kırmızı renk, yaşam alanları içerisinde istemekte oldukları görünümü sağlayabilmek amacıyla vazgeçilmez renkler arasında yer almaktadır.

Rahatına çok fazla düşkün burçlardan bir tanesidir Boğa.. Evleri içerisinde de kendi rahatlarını düşünüp eşya seçimi konusunda çok daha özenli olmaktadırlar. Boğaların başka bir özelliği de, gösterişe fazlasıyla düşkün bir yapıda olmalarıdır. Krem renginin tonları ile birlikte mavi rengin tonları ve pembe benzerindeki renkler Boğa burçlarının evleri içerisinde karşılaşabilecek olduğunuz renk tonları arasındadır. Ev içerisinde zaman geçirmekten çok fazla keyif aldıklarından dolayı daha çok doğal materyaller kullanmaktadırlar.

İkizler burcu ise genel olarak sabit bir dekorasyon kullanarak uzun bir zaman geçiremez. Evleri içerisinde genel olarak değişik, çok fazla ilgi çeken, teknolojik bir takım aksesuarlar yer alsın istemektedirler. Gri renk ile birlikte mavi renk ve sarı renk benzerindeki renkler İkizler burcunun evlerinde görebilecek olduğunuz renkler arasındadır. Doğal malzemeler ile birlikte metal özelliğe sahip aksesuarlar vazgeçilmezleri arasındadır. Tüm unların yanında fonksiyonel bir durumdaki ürünler ilk tercihleri arasında yer almaktadır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.