Yengeç, Aslan ve Başak Burcu Dekorasyon Önerileri

61

Yengeç burcunda olanlar geçmiş dönemlere bağlı olduklarından dolayı dekorasyon konusundaki tercihlerinde genel olarak antika eşyaları kullanma taraftarıdır. Beyaz renkler ise vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Mistik bir özelliğe sahip dokular evlerindeki olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. El yapımı olarak imal edilmiş eşyalarla birlikte aksesuarlar aşırı bir seviyede ilgisini çekmektedir.

Aslan ise sürekli olarak göz önünde bulunmayı çok fazl bir burç olarak öne çıkmaktadır. Fazlasıyla lüks ve ihtişama sahip eşyaların yanı sıra lüks ve ihtişamlı aksesuarlar da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor bundan dolayı.. Hayallerinde yer alan ev için adeta saray desekte yanlış olmaz. Fazlasıyla rahat ve çok daha kullanışlı eşyaları seçmekten fazla gösterişli olmaları konusunda özen göstermektedirler. Evleri içerisinde çok pahalı bir durumdaki koleksiyon parçalarını görebilmeniz de olanaklıdır.

Başak burcu denildiği zaman akıllara ilk gelmiş olan, ne denli titiz ve ne denli detaycı bir durumda bulunduklarıdır. Evleri içerisinde yer alan her şeyin yerli yerinde bulunması konusunda istekleri bulunmaktadır. Sade seçimler tercih ederek evlerini dekore etmekten çok fazla hoşlanmaktadırlar. Lüks parçaları kullanmaktan daha da ziyade, çok kullanışlı olan ve çok rahat durumdaki parçalar ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Başak burçları açısından önemli durumdaki şey ise tasarım olarak ön plana çıkmaktadır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.