Terazi, Akrep, Yay Burcu Dekorasyon Önerileri

209

Terazi burcunda olanlar için ev dekorasyonu konusunda en fazla değer ile birlikte önem vermiş oldukları şey uyumlu ve güzel olmasıdır. Güzel sanatlar konusunda çok büyük bir ilgisi bulunmaktadır ve bu konuda yer alan ilgilerini yaşam alanları içerisine de yansıtmaya adeta bayılırla desek yanlış olmaz. Evlerinde yer alan parçaların birbirine uyum sağlaması, tasarımının yanı sıra şık olması da konforla birlikte işlevin önüne geçmiş olur. Yaşam alanları içerisindeki her bir parça birbirleri ile tamamen uyumlu bir durumdadır ve büyük bir denge içinde dizilmiş durumdadırlar.

Akrep burcunda olanlar ise her bir şeyi en ince ayrıntılarına kadar incelemektedir. Bu ise yaşam alanları içerisinde detaylara önem vermiş oldukları anlamına gelmektedir. Evleri içerisinde yer alan aksesuarlar üzerinde anılarının yanı sıra bir anlamlarının bulunması da onlar açısından çok daha önemlidir. Trend veyahut moda haline gelen parçalardan daha da önemlisi, antika değerine sahip şeyleri tercih etmektedirler.

Yay burcunda olanlar ise ayrıntılar üstünde duran bir burç olmamasından dolayı öne çıkıyor. Bundan dolayı da yaşam alanları içerisinde ilk önce rahatlık peşine düşmüş durumdalardır.. Yay burcunda olanların hoşuna gitmekte olan parçalarsa, pek çok kişide yer almayan değişik aksesuarlarla beraber eşyalardır. Davetkar bir durumdaki mekanları çok fazla sevmektedirler. Yeniliklere çok daha açıktırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.