2019 Yaz sahil modası trendleri

106

2019 senesinin yaz sahiliyle alakalı moda geçmiş dönemlerin naftalinli kokularını buram buram burnumuzda hissedecek olduğumuz bir yaz olarak karşımıza çıkacak. 1950’li senelerin romantik hale gelen silüetleri ile birlikte 1980’li senelerin en güçlü renkleri sayesinde uçsuz bucaksız bir durumdaki enerjisini iliklerimize kadar hissedecek olduğumuz 2019 yazının trendlerini sizler için kaleme aldık

Sahile gittiğinizde dikkatleri çeken bir kadın olmak istiyorsanız bu konudaki ilk kuralınız tamamen doğal ve çok daha rahat olmaktır. Bunların haricinde ise vücut tipinize en uygun bir şekilde seçecek olduğunuz bikini veyahut mayo modeliyle birlikte de bütün dikkatleri üzerinize çekebilmeniz olanaklı. Uygun durumda bulunan pareoların yanı sıra en uygun plaj aksesuarları ve en uygun plaj kıyafetleriyle birlikte çok rahat ve çok daha konforlu bir ortama sahip olmayı başarırsanız, plajdaki en fazla dikkat çeken kadın kesinlikle siz olabilirsiniz.

Moda dünyası içerisinde bu sezon fazlasıyla sık bir şekilde duyacak olduğumuz ve sezonun anahtar kelimelerinden bir tanesi olan ”kuralsızlık” sizler için her zaman olduğundan daha da çok seçenek sunmuş olacak. Bu kuralsızlık ile birlikte istemekte olduğunuz tüm parçaları, uyumlu veyahut tamamen uyumsuz bir şekilde basit olarak kombinleyebiliyor olacaksınız. 1950’li senelerin romantik bir durumdaki görünümü 1980’li senelerin en güçlü tonlarının yanı sıra enerjisiyle birleşinde de ortaya çok eğlenceli bir trend çıkmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.