Düğün için elbiseleriniz hazır mı?

12

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte arka arkaya düğün organizasyonları da başlamış durumda. Bu dönem içerisinde en az gelinle damatta olduğu kadar çok daha heyecana sahip davetlilere özel olarak en kritik hususlardan bir tanesi doğru elbise seçimini yapabilmek. Doğru elbisenin seçimi konusunda, düğünün nerde yapılacağı da çok daha belirleyici bir rol oynamakta. Kır düğününden tutun da plaj düğünlerine, tamamen şık bir otel salonundan tutun da manzarası bulunan bir terasa kadar bir sürü değişik mekanda düğün gerçekleştirilebiliyor.

Yazın gerçekleştirilen düğünlerin favori mekanlarında plajlar yer alıyor. Bu yıl içerisinde önde bulunan pastel tona sahil elbiselerden seçecek olduğunuzla plaj düğününe gittiğinizde gözleri kamaştırmayı başarabilirsiniz. Bu düğünler içerisinde çok daha rahat bir şekilde özellikle de uçuşabilen elbiseler seçilebilir, doğal durumda bulunan çiceklerin yanı sıra tül aksesuarları da kullanıp fark yaratmayı başarabilirsiniz.

Eğer kır düğünlerinden birine gidecekseniz, mekanla ilgili romantizme uyacak bu yılın trendi haline gelen dantel elbise modellerini de tercih edebilirsiniz. Öte yandan uçuşacak elbiselerin yanında romantiklere özel olarak bu yıl çok fazla bulunan çiçekli kumaşların yanı sıra volan bulunan tasarımlar ise bu düğünlerle alakalı biçilmiş bir kaftan desek yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.