Muhafazakar giyimde bu sene neler moda?

52

Yaza özel bir şekilde tamamen doğal ve nefes almayı başaran kumaş seçimleri sayesinde ferah durumdaki giysiler, yaz düğünleri için tamamen özel ışıltıya sahip zarif seçimler, gündeki her saat dilimine uygun rahat kullanım sunan bonelerle beraber pratik bir şıklık sunuyor.

Refka tarafından duyurulan 2019 ilkbahar ve yaz koleksiyonu, kadınların bir günlerini yansıtmayı başaran parçalardan meydana geliyor. Eleganlığın yanı sıra stil sahibi durumdaki kadının gün içerisinde, sokağa çıktığında, sosyal yaşamda, toplantılar esnasında ve daha sonrasında katılacak olduğu davetler konusunda ihtiyaç duyabileceği her bir parça, bu koleksiyon içerisinde..

Tesettür giyim ile birlikte modest dünyasındaki en ünlü tasarımcılar arasında yer alan Rabia Z, sözü geçen bu özel koleksiyonu içerisinde devam ettirilebilir temasını işlemiş bir durumda. Bütün parçalar yaşamakta olduğumuz dünyamıza tamamen saygılı, çok daha doğal ve nefes alabilen materyaller kullanılarak tasarımı yapılmış kıyafetler, hem duruşu hem de dokusu sayesinde çok konformu ve rahat bir hissiyatı uyandırmış oluyor.

Halima Aden tarafından yalnızca Modanisa platformuna özel olarak hazırlamış olduğu öze ltasarlanmış kumaş ve desenlerden meydana gelen birinci türban ile başörtüsü koleksiyonu bütün stillere açık bir şekilde hitap etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.