Yazın modası şehre nasıl taşınabilir?

21

Sahile giderek kokteylinizi yudumlamanın yerine iş yaşamında bir tane toplantıdan öteki toplantıya gitmeniz gerekliyse, tamamen rahat olacak bir pantolonla birlikte bluzun üstüne giyecek olduğunuz blazer ceketler, plaza yaşamında adeta bir kurtarıcınız olacak desek yanlış olmaz. Yaz modalarını yakalayabilmek amacıyla bu söz konusu ceketleri bisiklet şortu ve kot şort benzerindeki spor parçaları kullanabilirsiniz. Beyaz tişörtün yanı sıra etekleri kullanmakta tekrar tamamlayıcı şeklinde tercih edilebilmektedir.

Değişik tarzları birleştirip kullanmak bana göre değil gibi birşey düşünüyorsanız blazer ceketleri çok daha büyük durumdaki kemerler ve bol durumdaki pantolonlar ile kombin yapabilir, böylelikle de maskülen bir şıklığı yakalamış olabilirsiniz. Parlak renge sahip ceketler ise sizin klasik tarzınızda çok büyük bir fark yaratmış olacaktır.

Bu yıldaki moda ise animal durumdaki desenleri, tamamen klasik hale gelen renkler ile kullanarak, üstüne atacak olduğunuz canlı renge sahip bir ceketle hem mdayı yakalamış olabilir, hem ise renkleriniz sayesinde kendinizi daha da iyi bir şekilde hissetmeye başlayabilirsiniz. Alt kısmına giyecek olduğunuz klasik fakat kalın topuğa sahip bilekli bir terlik ise hem çok daha zarif bir görünüm sağlamanıza yardımcı olabilir, hem ise toplantılar arasında koşuştururken çok daha rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.