Vakko’nun yeni sezonu geçmişe bir yolculuk yaptırıyor..

13

Vakko şirketi, sonbahar ve kış kadın koleksiyonu içerisinde nostaljik öykünmenin sayesinde geçmiş dönemleri bugün ile buluşturmuş oluyor. Vakko şirketinin kadın koleksiyonuna hakim durumda bulunan stili, sezon içerisinde renklerden desenlere, çizgilerden kesimlere kadar her bir nokta üzerinde etkisini göstermeyi sürdürüyor.

Güçlü bir durumdaki stil yansıması sayesinde sezonun modasını yaratmış olan Vakko şirketi, kadınlara hazırlamış olduğu Sonbahar ve Kış koleksiyonu içerisinde modanın geçmiş dönemlerine uzanmış oluyor ve bunun sayesinde ise geçmiş dönemlerden günümüze kadar gelmiş olan bir moda hikayesini canlandırmakta. Günümüze ait bütün dinamikleri tamamen nostaljik bir sıcaklık ile bir araya getirmiş olan Vakko şirketi, kış görünümüne sahip değişime renkler ile birlikte adım atmış durumda. Doğanın sıcak durumda bulunan tonlarının camelle buluşmuş olması koleksiyonun tamamında kendisini ortaya çıkartan bir farklılık şeklinde kendisini göstermiş oluyor.

Vakko şirketi, taşımış olduğu moda hafızası ile birlikte sezondaki nostalhjik hikayesi üzerinde yer alan siluete bir yön vermiş oluyor. Bu hikaye üzerindeki temalar ise, sezonda yer alan renklerinin etkisiyle ayrışmış oluyor.

Uzun senelerden sonra modaya geri dönmüş olan camel sengi, bu sezon içerisindeki gözdelerde nbir tanesi. Tamamen bir iddiaya adım atmış olan camel rengi, birleşmiş olduğu tonlara ise adeta bir ahenk katmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.