Trend hale gelen makyajlar

88

2019 senesi her bir yönden fazlasıyla baskın durumdaki bir sene. Makyajlarla alakalı trendler de aynı moda trendlerinde yer aldığı gibi sağ gösterip sol vurmuş oluyor. Misal olarak tamamen bir doğallık trend şeklinde düşünmekteyken tamamen baskın hale gelen göz makyajları da karşımıza çıkmış oluyor. Bundan dolayı da çok daha ince neyi nasıl yapmamız gerekli olduğunu fazlasıyla iyi bir şekilde bilmemiz gerekli.

Yalnızca gözler üzerinde bir parıltı olur demekteyseniz yanılmaktasınız. Gözleriniz haricinde yüzünüzün farklı bir tarafını da ön plana çıkartmış olabilirsiniz. Bu yaz döneminde fazlasıyla moda hale gelen elmacık kemiklerinize tamamen parıltılı bir bronzlaştırıcı kullanabilmiş olacaksınız.

Yalnızca dudaklarını daha ön plana çıkartarak, yüzüne çok daha farklı hiç bir uygulama gerçekleştirmeden de modaya ayak uyduracak olabilirsin. En çok sevmekte olduğun ruju sürerek, gözüne kesinlikle hiç bir işlem uygulamamak bu yaz fazlasıyla moda hale gelmiştir.

İnce durumdaki bir kaş artık tamamen tarih oldu diyebiliriz. Son zamanlar içerisinde kalın kaşlar da fazlasıyla moda. Daha fazla belirgin hale getirmek amacıyla tarayıp bir kaş kalemi uygulaması yaparsanız kaşlarınız çok daha mükemmel bir şekilde görünecektir..

Gözleriniz aslında daha mı güzel? Ortaya çıkartabilmek amacıyla çokta bir şey yapmanıza bir gerek bulunmuyor. Canlı durumda bulunan bir göz farı uygulaması yaparak gözlerinizin rengini daha fazla ortaya çıkartmış olabilirsiniz. Üstelik bunların tamamı da yalnızca bir göz farı sayesinde olabilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.