Fransız Gelinlik Modelleri

313

Dünyanın en önde gelen modacıların bulunduğu Fransa’da düzenlenen Gelinlik Moda haftasında gelinlikleri ile podyuma çıkan mankenler izleyicilerin gözlerini kamaştırdı. Dünyanın hemen hemen her ülkesinden 2019 Fransız Gelinlik Modellerini görmek için Fransa’ya gelen moda tasarımcıları gelinlik defilesinin yapılacağı salonda yer kapmak için ter döktüler. Günler öncesinden defileyi seyretmek ve buradaki gelinlik modellerini görebilmek için yer kapmayı başaran moda tasarımcıları ve firma yetkilileri gördükleri gelinlikler karşısında şaşırıp kaldılar.

Gelin adaylarının büyük beklentiler içinde oldukları Fransız modasında gelinlikler gün geçtikçe farklı tarzda üretilmeye devam ediyor. Dünyanın en ünlü moda tasarımcılarının bulunduğu Fransa’da gelinlik defilesinin en öne çıkan gelinlikleri arasında güpür işlemeli gelinlikler yer aldı. 2019 Fransız Gelinlik Modelleri arasında en fazla ilgiyi ise sırt dekoltesi bel bölgesinin altına kadar olan gelinlik modeli aldı. Sırt dekoltesi oldukça fazla olan gelinliğin ön kısmı ise göğüs hizasına kadar kapalı olarak üretilmiş.

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok Fransız firması tarafından gelin adaylarının beğenisine sunulan gelinlik modelleri arasında gelin adaylarının kararsız kaldığı belirtiliyor. Güpürlü, değerli taşlı, renkli boncuklu ve çeşitli çiçekler ile süslenmiş gelinlikler arasında karar vermekte zorlanan gelin adayları en özel günlerinde giyecekleri gelinliğin kendilerine özel olmasını istedikleri gerekçesi ile yeni eklemeler yaptırıyorlar. 2019 Fransız Gelinlik Modelleri geçtiğimi günlerde İstanbul’da düzenlenen defile ile Türk moda severlerin görmesi için sergilendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.