Siyah elbiselerin cazibesi

16

Her yıl içerisinde modacılar modaya bir değişiklik getirmek amacıyla çok fazla çalışırlar değişik renkler ile birlikte değişik modeller lakin Siyah elbiselerin cazibesini geçebilmiş olan bir tane renk halen bulunabilmiş değil. Pekala siyah giymekte olan ünlülerimiz niçin tercihlerini siyahtan yana kullanıyorlar? Bilmekte miyiz?

Siyah rengin cazibesinden vazgeçemediği konusunda bilgiler bulunan isim modacılardan biri olan Neslihan Yargıcı. Onu sürekli olarak koyu renklerin içerisinde görmeye çok fazla alıştık yalnızca kıyafet olarakta değil aksesuarları üzerinde de sürekli olarak koyu renk kullanmaya devam eden yargıcı niçin siyah diye sorulduğunda ise ”Bu renk siyahla mı uyar yoksa bu renkle mi diye düşünebilecek bir zamanım yok. Ben giyip hemen çıkarım.” ifadeleriyle konuşmuştu.

Cem Yılmaz’da siyah renkten vazgeçmeyen ünlülerimiz arasında yer alıyor, siyah hariç olarak değişik bir renkle görmek nerdeyse olanaksız diyebiliriz.

Koyu renkleri tercih etmek aslında bir yaşam şeklindir. Her bir yaşta ve her yerde sürekli olarak herkesin kullanabileceği ve dolabın da olmaz ise olmazları arasında olmayı da sürdürecektir. Bir tane kadının dolabı içerisinde bir adet siyah elbise kesinlikle bulunmalıdır. Joker renk demekteyiz bizler ona. Gündüz olduğunda Converse ile gece olduğunda ise kırmızı bir tane sitiletto ve hemen üstüne ise renkli uzun kolyeler takarak buyurun size gece kıyafetiniz tamamen hazır bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.