Yaz plaj modası yeniden çok canlı

141

2019 senesinin yaz plajıyla alakalı modası tekrar kıpır kıpır, tekrar çok daha canlı! 2019 plaj modası içerisinde neler bulunuyor hep birlikte bir göz atmış olalım. Vücut tipimize bakarak mayo ile birlikte bikini modellerinin çeşitli renkleri ve elbette ki plajların olmazsa olmazlarından biri olan pareolar.

Düşük belle alakalı modanın yavaş bir şekilde azalma göstermesi ile beraber bundan böyle sahiller üzerinde bol bir miktarda yüksek bel bikiniler görmeye başlamış olacağız.

Bunların yanında neon özelliğe sahip olan renkler tekrar yerini almış bulunduğundan dolayı çok daha renkli bir yaz bizi beklemeye başlamış bir durumda desek yanlış olmaz, geçmiş olduğumuz sezon içerisinde çok fazla görmemiş olsak bile yavaş bir şekilde kendisini göstermeye başlayan örgü mayo ile birlikte bikiniler bu sezon içerisinde de çok daha iddialı renklerin yanı sıra iddialı modeller sayesinde ön plana çıkabilmek amacıyla mağazalar üzerinde yerlerini almaya başladılar bile.

Beliniz çok ince kalça ile birlikte göğüs bölgeleriniz geniş bir durumdaysa kum saati vücut tipi olmaktasınız ve bunla ilgili olarakta V yaka bikinilerin yanı sıra düz ve desene sahip mayoları tercih ederek kullanabilirsiniz.

Bu yazın modasını öğrenmiş olduğumuza göre 2019 yaz plaj modasıyla alakalı yapılması gerekli tek bir şey kalmakta alışverişe çıkarak satın almak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.