2019 Kovboy Çizme Modelleri

21

Kovboy çizme modelleri son günlerdeki en moda çizme modellerinin arasında ilk sıralarda yer almaya başladı. Her yaştan kadınların beğenisini kazanmayı başaran bu çizme modellerinin en iyi olanlarını da sizlere özel bir şekilde derledik

Kovboy çizme modelleri bugünler içerisinde nerdeyse herkesin ayaklarında görmeye alışmış olduğumuz ayakkabı modellerinin ilk sırasında yer almaya başladı. Bütün dünya üzerinde çok büyük bir beğeniyle karşılanmaya başlanan bu çizmeler çok büyük markaların da radarlarına girmiş bir vaziyetteler.

Calvin Klein markasından tutun da Fendi markasına, Marant markasından tutun da Gucci markasına kadar onlarca değişik marka tarafından tasarımlar yapılmış ve müşterilerinin beğenilerine çıkartılmış durumdaki bu kovboy çizme modelleri nerdeyse her renk ve desene sahip bir durumda bulunmasından dolayı da dikkat çekmeyi sürdürüyor.

İstenir ise, kot pantolondan tutun da mini eteğe kadar her çeşitteki kıyafet ile kombinlenebilmekte olan bu ayakkabıların fiyatları da fazlasıyla geniş bir yelpaze içerisinde yer alıyor.

Çiçek desenine sahip model – Gucci markasının

Fiyatı: 2.390 Dolar

Beyaz uzun model , Calvin Klein markasının

Fiyatı: 1.875 Dolar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.