Yeni çanta modelleri üniversite yıllarına döndürüyor

393

Çantalar aslında günlük yaşamında olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Fakat çantanın bir kadın açısından ifade etmiş olduğu bir anlamla karşı cinsteki biri açısından ifade etmiş olduğu anlam arasında elbette ki inanması zor bir fark bulunmaktadır. Bir kadın açısından kullanmakta olduğu çanta; güzellik ile birlikte modanın, kıyafetlere karşı olan uyumun, kendini ifade edebilmenin çok önemli bir yolu olarak öne çıkabilir. Bu sebepten dolayı da birbirinden değişik çanta modelleri birbirinden çok daha değişik anlamlara gelebiliyor.

Örnek olarak deri çanta modelleri şık olmanın yanı sıra, zarafet ile birlikte gösterişin temsilcisi konumunda yer alırken, kumaş özelliğe sahip olan çantalar sadelik ile birlikte saflığın ve duruluğun çok önemli bir ifadesi şeklinde anlamlandırılmaktadır. Ayrıca bir de rengarenk desenleri bulunan, size Üniversite senelerinizi hatırlatabilecek çantalar bulunmaktadır ki bunlar ise enerjik olmanın yanı sıra çok daha haraketli bir yaşamın, yaşama karşı olan sevincinin göstergesi konumunda yer almaktadır. Yeni sezonda ise çok daha farklı modeller karşımıza çıkıyor.

Bu söz konusu çanta modelleri arasında hangi tarzlar bulunmuyor ki? Sırt çantası biçimine sahip olanlar, tek askıya sahip omuz çantaları, çift sapı bulunan iş çantaları ve daha çok daha farklıları. Yeni sezon çantaları kesinlikle mağazalarda görmenizde yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.