Eskimiş ayakkabılarınızı yeniden tasarlayın

26

Her bir kadının dolanında onlarca sayıda ayakkabı kesinlikle yer almaktadır. Bazı ayakkabılar devamlı olarak giyilir bazı ayakkabılar ise dolapta çok uzun bir zaman boyunca durur ve hiç bir şekilde de hatırlanmaz. Modası tamamen geçmiş bir durumda olan ve dolap beklemekte bulunan ayakkabılarınızı çöpe atarak kurtulmak veyahut dolabın içinde bekletmek yerine çok daha yaratıcı fikirler sayesinde onları fazlasıyla modern ve çok daha kullanışlı bir duruma getirebilmeniz mümkün.

Eskimiş olan ayakkabı modellerinizi tekrardan tasarlama ile birlikte modern bir duruma getirmekte aslına bakılırsa fazlasıyla basit. Kendi eviniz içerisinde yer alan malzemelerden fazlasıyla değişik tasarımlar meydana getirmeniz son derece olanaklı. İsterseniz bir kumaş boyası kullanarak bez durumda bulunan ayakkabılarınızı renklendirmeyi tercih edebilirsiniz, eğer isterseniz de bir tane kurdela kullanarak topuklu ayakkabılarınızın üstüne çok daha hoş bir ayrıntı ilave edebilirsiniz. Hem de herhangi bir şekilde maliyeti bulunmadan binlerce lira tutarındaki ayakkabılara sahip durumda olabilmeniz işte bu kadar basit.

Dolaplarınızda yer alan ayakkabılarınızı işte bu kadar kolay bir şekilde modern ve şık bir uruma getirebilir, istediğiniz zaman da giymeye devam edebilirsiniz. Son zamanlarda pek çok kadın dolaptaki ayakkabılarını bu şekilde değerlendiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.