Bu moda akımları sağlığa çok zararlı

209

Moda Akımları aslında herhangi bir yönü ve yurdu kesin olmayan, ne zaman tam olarak nerden ve nasıl esecek olduğu kestirilememekte olan bir şey. Bir bakıyorsunuz ki dün yüzüne bile bakmamakta olduğunuz kıyafetleriniz bugün gördüğünüz herkes tarafından adeta kapış kapış satın alınmaya başlanan bir moda objesine önüşmüş. Buna benzer örnekleri çok daha fazla verebiliriz fakat bizim söylemeyi istediğimiz şey az daha değişik.

Yapılmış olan araştırmalardan bazıları, aslında bazı moda akımlarının hiç bir şekilde zannedildiği kadar masum durumda bulunmadığını gözler önüne sermiş oldu. Yani aslında çok daha şık bir durumda ve çok daha trend bir şekilde görünebilmek amacıyla giymiş olduğunuz bazı şeyler, aslında belki de sağlığınızı fazlasıyla kötü bir şekilde etkilemekte olabilir. Bizler ise bu yazımız içerisinde sizler için, yapılmış olan araştırmalar esnasında sağlığa zararlı bulunduğu açıklanan moda akımlarının yanı sıra bu akımlara alternatif bir şekilde kullanılabilecek değişik moda ürünlerini sunmuş olacağız. Haydi o zaman hemen başlayalım

Dar Kesim Pantolon Modellerinin kullanılmasının zararlı olduğu araştırmalarla ortaya çıkmış. Buna alternatif olarak Bol Kesim Pantolon Modelleri ve Geniş Paça Pantolon Moelleri kullanabilirsiniz.

Sivri Burunlu Topuklu Ayakkabıların zararlı olduğu açıklanmış. Bunun yerine alternatif olarak Sivri Burun Babet Modelleri tercih edebilirsiniz. Yine Abartılı Seviyede Büyük Çanta modellerinin de çok zararlı olduğu açıklaması yapılmış. Bunun yerine de alternatif olarak Küçük Kare Çanta modelleri kullanmanızı öneriyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.