2019 Ferace Modelleri

43

Ferace Modelleri, seneler geçmeye başladıkça eskiyip demode hale geleceğine, her yıl içerisinde biraz daha moda ikonu haline gelmeye ve daha da fazla tercih edilmeyi sürdürüyor. Bu konuda en büyük durumda bulunan etken, hiç bir şekilde şüphe yokki her yıl biraz daha güzelleşme gösteren ve modernlik ile tesettürü birleştirmekte olan çizgilere bürünüyor olması. Fakat bu yıl içerisinde ferace modelleri çehresini az daha değiştirmiş oluyor.

ilk önce şunu söylemeyi isteriz ki Feracenin vazgeçilmeyen ve olmaz ise olmaz renklerinden bir tanesi bordodur. Bu söz konusu tesettür giysisini dolabı içerisinde bulundurmakta olan her kapalı bayanın kesinlikle bordo renge sahip bir feracesinin bulunduğu nerdeyse net gibi bir şey desek yanlış olmaz. Bunun yanı sıra feraceleri genel olarak tek bir renk ve büyük bir fazlalıkla da koyu renkler içinde görmeye ve söz konusu bu modelleri satın alarak kullanmaya çok daha alışkın bir durumdayız. Fakat 2019 senesi ise, bu anlayışı bayağı bir değiştirmiş gibi gözüküyor.

Pek çok ünlü marka yeni paylaşmış oldukları ferace modelleriyle alakalı koleksiyonları üzerinde çiçek desenlerine yer vermeyi tercih etmiş bir durumda. Çiçek desenleri denildiğinde, kol kısmında veyahut eteğinin çok küçük bir bölümünde görülmüş olan çiçeklerden de söz etmemekteyiz, bazı markalar ciddi anlamda fazlasıyla yaratıcı ve tamamen mükemmel çalışmalarla müşterilerinin ilgileriyle birlikte alakasını cezbetmeyi başarıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.