Metalik Renge Sahip Çantalar Moda Oldu

154

Modanın aslında çok daha değişik bir hal almaya başlamakta olduğu bilinen gerçek. Her geçtiğimiz gün değişik olmaya başlayan bu moda anlayışı son zamanlarda artık sınır tanımamakta.

Günlük yaşamımızda nerdeyse hiç bir şekilde kullanmamakta olduğumuz renkler bu farklılaşmış modayla beraber bundan böyle çok daha fazla kullanılmakta. Bu söz konusu renkler tam olarak neler mi peki? Hemen söylemek için sabırsızlanıyoruz; gri ile birlikte bronz ve altın renkler. Kısa bir şekilde söylemek gerekirse metalik renkler desek yanlış olmaz. Bu söz konusu metalik renkler bundan böyle her parça üzerinde çok rahat bir şekilde kullanılabilmekte. İsterseniz bir pantolonda isterseniz de ayakkabı üzerinde metalik renkleri görebilmek son derece olanaklı. Bu söz konusu renkleri kombin edebilmekte zannedildiği kadar zor bir şey değil. Metalik renk kullanmış olduğunuz bir tane pantolonu düz beyaz renge sahip bir tişörtle uydurmanız oldukça kolaydır. Metalik renge sahip bir ayakkabıyı çok daha sade rengi bulunan elbiselerle de kullanmanız olanaklı. Metalik renk kullanmakta olduğunuz her bir parça sizin çok daha fazla moda trendi olabilmenizi sağlamış olacaktır.

Özellikle de altın rengi ile birlikte gri renginin tonları çantalara çok daha fazla yakışmakta. Tekrar aynı tonlarda giyecek olduğunuz ayakkabılarla da metalik çantanızı kombinleyebilmeniz olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.