2019 Bileklik Modelleri

35

Bohem ile ilgili etki her geçtiğimiz gün artarak büyümeyi sürdürüyor. Rengarenk bir şekilde takılmış olan kolye ile birlikte bileklikler, kına deseni ile tamamlanmış eklem yüzükleri ve elbette bir de şahmeran modelleri. Ayrıca bir de mavi taşlı durumda bulunan bileklik ile birlikte yüzükler de bu sezona çoktan damga vurmuş bir durumda.

Etnik durumda bulunan desen, geleneksel durumda bulunan çizgiler ve bohem tasarımlar aksesuarlar arasından da nasibini almış bir durumda ve bu söz konusu durum ise kadınları fazlasıyla memnun etmiş gibi gözükmekte. Özellikle de bileklikler, yeni sezon içerisinde her bir parça ile kombin yapılabiliyor ve çok daha trend bir görünüm kazandırmış oluyor.

Pek çok bilekliği çok daha uyumlu bir biçimde aynı esnada kullanabilmekse tam bir moda ikonu olarak öne çıkmanıza sebep olabilir. Püskül ile ilgili detay da bilekliklerin üzerine yansımış bir vaziyette. Mavi renge sahip inciler ile dizilmiş durumda bulunan bileklikler ise tam bir yönden şahane. Etnik bir şekilde giyinmeyi çok fazla sevmekte olan kadınlar da, çok daha geleneksel bir şekilde çizgiler taşımakta olan bileklikleri tercih edebilmektedir elbette ki.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.