Oje trendleri de değişmiş bir durumda

94

Bilinmekte olduğu gibi kadınlar el bakımı konusunda fazlasıyla dikkatlidir. Bir tane kadının elleri ne denli bir zarif durur ise kadınlar o denli narin ile birlikte zarif hissetmektedir kendini. Bundan dolayı da ellerine uygulamış oldukları her bakım ürünü fazlasıyla önemli bir durumdadır. Özellikle de oje seçilmesi kadınların karar verme konusunda çok fazla zorlanmış oldukları bir problemdir. Doğru durumda bulunan rengi bulabilmek ve onu kıyafet ile kombin yapabilmek çok zor bir iş olarak öne çıkmıştır. Ayrıca aynı zaman içerisinde modaya hakim bir durumda bulunmak ve tamamen doğru tercihlerde bulunabilmekte gereklidir.

Bu sene içerisindeki oje modası ise nude olarak tabir edilen renksiz ojelerden meydana geliyor. Ten renginde yer alan nude ojeler elleri çok daha temiz ve de bakımlı bir şekilde göstermekte ve ayrıca her türden kıyafete basit bir şekilde uyum sağlamakta. Nude rengindeki ojeler, bu sezonun trendleri arasında yer almaya başladı bile

Nude veyahut daha da önemlisi ten renginde yer alan oje kullanma konusunda bir isteğiniz yoksa başka bir seçenek soft renkte yer alan ojeler olarak karşımıza çıkıyor. Uçuk mavi renk ile birlikte uçuk pembe renk ve öteki soft renkler bu sezonun moda haline gelmiş oje renkleri arasında yer alıyor. Soft renklerdeki ojenin üstüne uygulayabilecek olduğunuz değişik renk ojeden desenlerse tekrar bu sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.