2019 Taşlı Yüzük Modelleri

62

Bu sene içerisinde satışı gerçekleşen ve satış amacıyla piyasaya sürülmüş olan modellere şöyle bir baktığımızda tekrar geçmiş seneler içerisinde da yer aldığı gibi pırlanta yüzük modellerinin bayağı bir revaçta olduğunu görmüş durumdayız. Fakat daha önceki senelerin tam tersine, bu yıl tektaş pırlanta yüzüklerle alakalı modellerin popülaritesi azalmış bir durumdayken, tekrar farklı bir hemcinsi olarak öne çıkan tria yani 3 taşlı pırlanta yüzükler çok daha fazla tercih edilir konuma gelmiş oldu.

Bu söz konusu durum gelin adaylarıyla alakalı çok güzel bir moda vesilesi olmuş haldeyken damat adaylarının da canlarını çok fazla yakacak olabilir. Zira adından da anlayabilecek olduğunuz gibi üçtaş modeller üzerinde 3 tane değişik pırlanta yer alıyor ve böyle bir şey olması yüzüğün fiyatını da tam tamına 3 kat arttırabilmekte.

Pırlanta yüzük modellerinin hemen sonrasında da zümrüt ile birlikte yakut benzerindeki fazlasıyla değerli durumda bulunan taşlı yüzükler yer alıyor. Aslına bakılır ise pek çok kadının pırlantaya bakıldığında daha da göz alıcı bir durumda bulmuş olduğu yakut ile zümrüt taşlı yüzük modelleri, 2. sıra içerisinde yer almasını da fiyatlarına borçlu bir durumda. Zira gerçek bir zümrüt ile birlikte yakuta sahip durumda bulunan bu yüzüklerin satış fiyatları pırlantaya bakıldığında kat ve kat daha çok bir miktarda olabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.