2019 Bot Modelleri

79

Bir dönemler yalnızca yağmurdan koruyabilmek, ayakların üşümesi konusunda engel olabilmek benzerindeki gibi bir işlevi bulunan botlar, şu zamanlarda ise günlük olarak giymiş olduğumuz kıyafetlerimizin en iyi tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Birbirinden değişik renkler ile birlikte desenlere sahip durumda bulunan yeni bot modelleri ise insanlar için ”keşke gelmiş olan kış hiç bir şekilde bitmese” şeklinde dedirtebilecek kadar da güzel. Pekala yeni bir tane bot satın alma esnasında ilk önce nelere dikkat etmek gerekli?

Bu söz konusu soruya cevap vermeden daha öncesinde de birkaç değişik soruyu yanıtlamanız gerekli. İlk önce nasıl bir bot modelinden hoşlanırsınız? Uzun durumda bulunan bot modelleri mi yoksa daha da kısa durumda bulunan bot modelleri mi? Kemerli durumda bulunan bot modelleri mi yoksa daha çok desen bulunan bot modelleri mi? Aykırı renge sahip olanları sever misiniz veyahut çok daha klasik siyah renk veyahut kahverengi durumda bulunan botlardan mı çok fazla hoşlanmaktasınız? İşte tüm bu sorulara verecek olduğunuz cevaplar, sizin aslına bakılır ise tam olarak nasıl bir bot tercihinde bulunacak olduğunuzu da ortaya çıkartmış olacaktır.

Pek çok değişik defile içerisinde sürekli olarak sahneye çıkmış olan modelleri seçme esnasında, birbirinden değişik desenle birlikte görünümde olmalarına da çok fazla dikkat çekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.