2019 Hamile Modası

71

Hamile olmak bir kadının başına gelmiş en değişik ve belki de en güzel deneyimler arasında yer almaktadır. Bütün ruhsal ile birlikte sinirsel durumda bulunan tepkilerin bazılarında kalıcı bazılarında da geçici bir biçimde 360 derece değişmekte olduğu bu sürecin içinde, değişimin yalnızca insan vücudunun kimyası konusunda bulunmadığı da bir başka gerçek.

Günler geçmeye başladıkça alınmış olan ve zaten alınması da gerekli olan kilolardan dolayı eski elbiselerinizin içine giremeyecek durumda bulunmanız, beklenmekte olan ve herkes tarafından da bilinmekte olan bir vaziyettir. İşte artık nerdeyse hiç bir şeyden geri kalmamakta olan özel moda akımı, bu probleme de değişip hamileler açısından fazlasıyla güzel tasarımların ortaya çıkması konusunda hamile olduğunda dahi şık ve de güzel görünecek olmasına yardımcı olmakta.

Hamile Modası şeklinde adlandırılan ve sokak çekimleri ile gerçekleştirilmiş olan son defileler esnasında öne çıkmış olan giysiler, genel olarak alışılmışın daha da dışına çıkabilecek kadar sade durumdaki desenlerin yanı sıra farklı çizgilerle karşımıza çıkmış oluyor. Genel olarak rengarenk ve de desenli bir durumda bulunan elbiseler, hamile modasının dahilinde bu özelliklerinden çok daha fazla arındırılıp daha düz olmasının yanı sıra daha az renge üzerinde yer vermekte hatta pek çok zamanda tek renk şeklinde tercih edilmekte. Ünlü durumda bulunan modacıların böyle bir tercihi yapmış olmasında tabiiki de bir neden bulunuyor; o ise bebeğin orda olduğunu bütün herkese anımsatabilmek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.