Kış Çayı Yararlı Mı?

149

Not: Doğal Tedavi İnsanlar icin önemlidir. İlaçlardan uzak durmak gerek unutmayın İlaç Bir Hastalığı Tedavi ederken 3 hastalık meydana getirir. Nedenini sorarsanız. Vücudun fonksiyonlarını pasifleştirir ilaçlar yoksa kendisi tedavi edemez önemli olan vücuttaki bağışıklığı canlandırmak uyandırmak bağışıklık kendi kendini tedavi edebilmelidir.

Kuzey Amerika’nın yerli çayır bitkilerinden olan echinacea’nın, büyüme ve çiçeklenme aşamasında çiçek, kök ve toprak üstünde kalan gövde parçası medikal olarak kullanılıyor. Tarih boyunca Amerikan yerlileri tarafından yılan sokmalarına, yaralara ve enfeksiyonlara karşı sık sık kullanılmış olan bu bitki, beyaz kan hücrelerinin (makrofaj ve lenfositler) üretim ve faaliyetinin artmasına yardımcı oluyor.

Akyuvarların enfeksiyon bölgesine hareketini hızlandırabiliyor, böylece bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmaların yok edilmesine yardımcı oluyor. Echinacea, en yaygın iki viral hastalığın önlenmesinde kullanılıyor. Soğuk algınlığı ve grip. Belirtiler ilk görüldüğünde alınırsa daha etkili olabiliyor.

İlaçlar her ne kadar besin desteği, bitkisel, doğal olsa da, kullanmadan önce doktorunuza ya da en yakın sağlık danışmanınız olan eczacınıza sormadan kullanmamanızda fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.