Sonbahar İçin Kombin Önerileri

355

Evden çıkmadan ne zaman ceket giysen sıcaklık hava şartlarını zorluyor ve giymek yerine ceketini elinde taşımak zorunda mı kalıyorsun? Ne zaman ceketsiz çıksan dışarı üşüyor musun? Bu işte biraz sonbahar, biraz geçiş dönemi, biraz da kararsız hava var demektir ve inan yalnız değilsin!

Sonbahar Kombin Önerileri:

Ne giysem diye düşünmek her gün olduğu gibi her mevsim de aklımızda. Ama bu günler en kararsız ve en uzun “ne giysem” ile karşı karşıyayız. Hava bazen sıcak, bazen olmadığı kadar soğuk, bir anda yağmur ve bununla beraber gelen çamur derken bir girdap bizi içine çekiyor. Tam hazırlanıp beş dakika da evden çıkacakken bir anda dolabın önüne biri bizi çiviliyor, kıpırdayamıyoruz. İşte Güneş sıcak taraflarının son demindeyken birkaç stil önerisi de benden:

1- Tişört üstü hırka her zaman kurtarır

Sıcaktan ve soğuktan şikayet etmek istemiyorsan tüm günü tişört ve ince bir hırka ile geçiştirebilirsin.

2- Asıl elbise giymenin tam zamanı

Kat kat giyinmenin tohumu kış soğuğunda elbise modelleri ile atılıyor. Soğuk havanın ayazı elbise kombinlerini vurunca üzerimize ne bulursak geçiriyoruz. Ne soğuk ne sıcak hava için ise elbise üzerine tercih edilen herhangi bir hırka tüm kombini tamamlıyor. Ne sıcak basıyor, ne üşüme tutuyor…

3- Botlarını özleyenler elime mum diksin

Yaz sıcağında en çok özlenen ayakkabı arasında yer alan botları artık çıkarabiliriz. Henüz dizüstüne varan modellerinden ziyade yarım botları her an rahatlıkla giyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.