2020 Saç Modelleri

367

Saç Örgü Modelleri:

Saç örmek hem saça bakım yapmak hem pratik saç kullanımı bununla beraber tarzınıza farklı bir hava katmak için oldukça ideal bir tercih. Saç örgüsü eskiden romantik bir tercihti fakat artık saç örgüsünü asi style sahipleri bile kullanıyorlar. Saçı ördükten sonrasında biraz dağıtmak, muntazam örgü görünümünü bozmak asi style uyum sağlamak için kafi oluyor.

Saç Aksesuarları:

Saçlarınızı birbirinden güzel tokalar taçlar ile süslemeyi unutmayın. Hattı takı alırken saç için takıya uygun tokalar taçlar saç bantları da alabilirsiniz. Uzun saçlara çok yakışan saç aksesuarları, saçlarınız çok muntazam olmadığında yada bu yılın taranmamış saç modasına uyum sağlamış olduğunuzda sizin için harika bir avantaj olacak. Kıyafetlerinizin kumaşlarını yada giysinize uygun saç bantları ile mükemmel kombinler yaratabilirsiniz. Hatta kolye olarak kullanmaktan bıktığınız bir takıyı saç aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Böylece hem ekonomik aynı zamanda yaratıcı bir imaj oluşturursunuz. Şık olmanın yolları ufak detaylarda gizlidir. Bu detayları saçlarınızda uygulayın.

Kıvırcık Saçlar:

80’lerden ilham alan kıvırcık saçlar birleşerek devleşiyor. Kabarık, dağınık kıvırcık saç modelleri ile bütün dikkatleri üzerine çekmen mümkün. Fakat dikkat çekicem diye yakışmayan bir saç modeli seçmeyin. Aslına bakarsak kıvırcık saçların doğallığını bozmamak en doğru tercih.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.