2019 Gelin Saçı Modelleri

712

Yapılan araştırmalara göre 2019 yılında gelin saç modelleri küt ya da kısa, Saç renkleri ise kızıl olarak belirlendi.
Düğün sezonlarının yavaş yavaş başlaması ile beraber gelin adaylarımızı haklı olarak tatlı bir telaş almış bulunmaktadır. Ee tabiki bu basit bir durum değil, hayatınızın en önemli gecesi ve siz bu gecede en hoş kadın olmayı planlıyorsunuz. Bu yüzden Gelinlik,Saç ve Makyajınızı çok dikkat ederek özenle seçmeniz gereklidir. Gelin adaylarının çoğu gelin saçı denince akıllarına ilk olarak tabiki Topuz Modelleri gelmektedir. Hem ilgi çekici olması hemde şık bir seçenek olmaktadır.

Saç modelinizi seçerken gelinlik ve makyajınız ile uyumlu olmasına özen göstermekteyiz. Topuz Saç modeli her ne kadar ilgi çekici ve şık olsada tarzınız ile uyumlu olması gereklidir. Tarzınız ile uyumlu olmayan bir model seçerseniz o gece isteğinize göre görünmeyebilirsiniz. Bunun için önce gelinliginizi seçmeli sonrasında gelinliginiz ile uyumlu saç modelini seçmeli ve bunlara makul bir makyaj yaptırmalısınız.

Saçlarınızın görünüşü bize ifade etmesi nasıl bir saç modeli seçeceginiz en az gelinlik kadar önemli bir nedendur. Bu yüzden acaba nasıl bir gelin olacam ? Saçlarım nasıl görünecek ? nasıl bir izlenim bırakacağım ? Acaba hoş olacak mı ? Bana yakıştıracaklar mı ? Topuz mu tercih etsem ? Yoksa dağınık bir model mi olsa ? Aksesuar kullansam mı ? gibi birçok soru kafanızı karıştıracaktır. Buda gerçekten gelin adayları için zor bir karar olacaktır. Bunun için düğün gününüz kapıya gelip çatmadan nasıl bir model olacağına daha önceden karar verip katiyen son güne bırakmamalısınız. Mutlaka bir provadan geçmenizi tavsiye ederiz. En azından kendiniz o geceki görünümümüzü görüp farklı fikirlerde çıkartabilirsiniz. Böylelikle kuaförünüzden de yardım alarak o gece için daha iyi bir sonuca varabilirsiniz. Böylelikle yukarıyada belirtmiş olduğumuz soru işaretlerinden birazda olsa kurtulmuş olursunuz. Saç modeliniz yanı sıra gelin başınız için farklı saç aksesuarları da dikkatinizi çekebilir. Saçlarınıza farklı bir hava kata çiçekler ya da taşlı şık aksesuarlardan da o gece için kullanabilmeniz mümkün. Saçlarınızda kullanmış olduğunuz farklı modellerdeki aksesuarlar da o gece için size farklı bir görünüm katmaktadır. Gelinler düğünlerinde yani o özel gecelerinde peri kızları gibi göz kamaştırıcı olmak isterler.

Aynı zamanda gelinin yüz hatları da göz önünde bulundurulması gerekiyor.
Bir kaç yıl öncesine kadar gelin saçları abartılı bir taşlı aksesuarlıydı. Her yıl , Her sezon sadeleşen ve doğallaşan modaya, Saçlarda etkisini gösteriyor. 2019 yılında tamamıyla doğal ve sade saç modelleri görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.