2019 – 2020 Yağmurluk Modelleri

208

Yaz ve kış hiç bir şekilde dinlemeden dışarıya çıkıp spor yapmayı çok fazla seviyorsanız, Nike markasının yeni yağmurluk modellerinde kendi tarzınız ile birlikte zevkinize uyan fazlasıyla renkli ve çok daha sportif modeller bulabilmeniz mümkün. Sade durumdaki özel tasarımları ve çok daha değişik renk seçenekleriyle beraber markanın yeni koleksiyonu içerisinde yerini almaya başlayan yağmurluk modelleri, spor yaptığınız esnada eşofmanınızın üst kısmında, bahar döneminde günlük kıyafetlerinizin üst kısmında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kadınların yağmurlukla ilgili tercihleri genel olarak pembe renk ve yeşil renginin tonları olarak öne çıkıyor. Bu sene Nike markasının koleksiyonu içerisinde pembe rengin birkaç tane değişik tonunu bulabilmeniz mümkün.

Pembe renkle birlikte siyah rengi buluşturmakta olan bu sportif durumdaki bayan yağmurluk modelleri, serin havalar olduğu zaman ve yağmur yağdığı esnada sizi korumuş olacak. Sade olmasının yanı sıra şık durumdaki bir tasarımıyla beraber bu pembe renge sahip yağmurluk, altında eşofmanla birlikte kombin yapabileceğiniz gibi, isterseniz jean pantolon modeleriyle de kombin yapabilirsiniz.

Nike markasının sportif bir durumdaki ürünlerinin yanında, 2020 bayan yağmurluk modellerine bakıldığı zaman çok daha gösterişli tasarımlar da öne çıkıyor. Sportif durumdaki tamamen şık kombinlerinizi tamamlayabilmek amacıyla kullanmayı tercih edebileceğiniz parlak tasarımlara şöyle bir baktığımızda; özellikle de neon renklerin çok daha ön plana çıktığını görüyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.