2019 Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

172

Yeni sezon içerisinde oversized parçalara bakıldığında balıkçı yaka modasının hakim olduğu gözüküyor. Üstünde siyah renge sahip işlemelerinin yanı sıra alt bölümünde yer alan püskülleriyle birlikte fazlasıyla modern bir görünüm sunan balıkçı yaka kazak modelleri, üstünde jean ceketin yanı sıra alt kısmında siyah skinny jean pantolonla birlikte kombin yapıldığında çok daha uyumlu ve şık gözükebilir..

Günlük yaşam içerisinde veyahut ofisinizde rahat bir şekilde kullanım sağlayabileceğiniz bir kombin arayışındaysanız, gri renge sahip olan bir balıkçı yaka kazak, alt kısmında asimetrik kesime sahip bir etek ve onu tamamlamakta bulunan Bugs Bunny tasarımı bulunan çantayla fazlasıyla trend bir kombin yaratabilmeniz olanaklı.

Yeni sezonda metalik renklerde hiç bir şekilde görülmediği kadar moda hale gelecek. Podyumlarda görmüş olduğumuz gold renge sahip etekle birlikte siyah rengi bulunan balıkçı yaka kazak modeli kombin yapıldığında, fazlasıyla havalı ve çok daha modern bir görüntü yaratabilir. Bu şekildeki bir kombini sizler de kolunuzda siyah renge sahip çanta detayının yanı sıra gold renge sahip metalik bir ayakkabıyla da tamamlamayı tercih edebilirsiniz..

Yeni sezonda ayrıca kolsuz ceketler de fazlasıyla moda bir durumda olacak. 2020 senesinin ilkbahar sezonu içerisinde de giyebilecek olduğunuz bahsi geçen tarz kolsuz ceket modelleri, balıkçı yaka kazak modellerini kombin yapmak için de kullanabilmeniz olanaklıdır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.