2020 Abiye Elbise Modelleri

162

Partilerin yanı sıra davetler ile birlikte açılışlar ve de özel gecelerle ilgili olarak giymeyi istediğiniz abiye modellerinde bu sezonda çok trend tasarımlar yer alıyor. 2019 – 2020 abiye elbise modellerine bakıldığı zaman çok daha gösterişli, farklı taş detaylı, metal aksesuarlarla süslenmiş pek çok farklı model yer alıyor

Payetli tasarımlarıyla birlikte fazlasıyla havalı bir abiye modeli tasarımı, üstünde sezonda yer alan trende uyan saçaklarla birlikte elbiseyi hareketlendirmekte. Ufak bir parti elbisesi şeklinde 2020 abiye modellerinde yer alacağına kesin gözüyle bakılan bu metalik renge sahip elbise, fazlasıyla havalı ve de trend bir görüntü sağlıyor.

Davetler ile birlikte açılışlar açısından uzun maksi elbise modelleri de pek çok değişik model seçeneği sunmuş gibi gözüküyor. Orta boy ufak yırtmacıyla birlikte fazlasıyla zarif bir görünüm sergilemekte olan bu modeller, bej renge sahip işlemeli eteğinin yanı sıra uzun kollu üstüyle birlikte soğuk geçen kış günleri için çok daha uygun bir abiye modeli olabilir gibi gözüküyor.

Püskül detaylı bordo renge sahip olan mini abiye elbise modelleri de, işlemeli bir durumdaki kemer detayı kullanıldığına fazlasıyla havalı ve çok daha mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.