Neon Trendini Nasıl Giymek Gerekir?

9

Özellikle de yaz mevsimi içerisinde fazlasıyla sık bir şekilde görmeye alışkın bulunduğumuz neon etek modelleri kombine edebilmenin iki farklı yolu bulunmaktadır. Bunlar arasından birincisi ise neon etek hariç olarak kullanabileceğiniz her bir parçayı siyah renkli olarak seçim yapmaktır. Eteğiniz aslında hangi neon renkten olur ise olsun, çantanız ile birlikte ayakkabınız ve hatta takmış olduğunuz takılarınız dahi siyah renge sahip olmalıdır. Öteki bir yolsa eteğinizin neon rengine tamamen uyan bir renkte bluz ya da gömlek seçimiyle birlikte kombin yapmaktır. Misal olarak pembe renge sahip neon etekle kot kumaş bulunan mavi bir tane gömlek giymenizde yarar var.

Neon gömlek modelleri de her bir mevsim içerisinde giyilebilir bir durumda bulunmalarıyla fazlasıyla kullanışlıdır. Neon gömlek modelleri yaz döneminde bikinilerinizin üstüne dahi giyebilecek olduğunuz gibi kış ayları içerisinde de simsiyah uzun bot modelleri ve siyah renge sahip opak çorap modelleriyle kombin yapmanızda yarar var. Yaz akşamları içerisinde, bronz teninize fazlasıyla yakışan bu renge sahip gömlekleri, ufak bir şort ya da eteklerle de kullanabilmeniz olanaklıdır.

Neon pantolon modelleri hiç bir şekilde risk almadan kullanabilmenin en güzel yolu desen bulunmayan, tek bir renk bluz ya da gömlekler ile giymektir. Örnek olarak pembe renge sahip neon bir pantolon modeli beyaz renge sahip tamamen desensiz bir tane bluzla kombin yapmak olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.