Bayan Spor Ceket Kombinleri

72

Sonbaharın yaklaşmaya başladığı şu günlerde ceketlerde yeni modeller çoktan çıktı. 2019 yılının son trend ceketleri, mağaza vitrinlerinde yerlerini almak için gün sayıyor. Klasik ya da spor tarzda ceketlerin model, desen ve renk seçenekleri birbirinden şık kombinler için tasarlanmaktadır. Klasik tarza oranla spor bayan ceket modelleri daha fazla tercih edildiğinden spor kesim ceket bulmak daha kolaydır.

Bayan Spor Ceketlerinde En Yeni Modeller

Bayan spor ceketlerinde 2019 yılının trendi rahatlık ve şıklığı birleştirme yönündedir. Spor bayan ceket modellerinde göğsü saran, bele doğru hafifçe bollaşan modeller ön plandadır. Aynı zamanda boyu bel hizasında biten spor bayan ceket modelleri hem pantolon hem de eteklerle kombinlemek için çok idealdir.

2019 yılının bayan spor ceket modellerinde en çok göze çarpan ayrıntılardan birisi de; ceket yakalarının yok edildiği, silindiği tasarımlardır. Bayan spor ceketlerde yaka detayı göz ardı edilip, daha çok gösterişli düğme ve fermuarlara ağırlık verilmiş ve ceketlerde hırka havası yaratılmıştır.

Ceketlerin kesim formunun klasik ya da spor olması aslında çok da önemli olmamaktadır. Çünkü ceketin kombinlendiği etek, elbise ya da ayakkabıya göre kombin spor ya da klasik tarza bürünebilmektedir. Yani spor ceket klasik bir etek ve ayakkabıyla birlikte kullanıldığında, kombine klasik bir hava katılabilir. Ya da klasik bir elbisenin üzerine giyilen spor bir ceket klasik bir çantayla birleştirildiğinde klasik bir stil yaratılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.