2019 Zara Deri Ceket Modası

9

Zara, her sezon farklı stili ve sıra dışı tasarımlarıyla kadınların ilgisini çeken parçalar sunuyor. Moda dünyasında adından sıklıkla söz ettiren Zara, sonbahar kış sezonunda deri ceket modelleri ile ön plana çıkıyor. Şık ve rahat kesimler sunan Zara, bayanlara her ortamda rahatlıkla kullanabilecekleri parçalar sunuyor.

Deri Ceket Kombinleri

Zara, birçok bayanın vazgeçemeyeceği markaların başında geliyor. Sıklıkla tercih edilen Zara deri ceketler, bu sezonda birçok kombinde kullanılacağa benziyor. Deri ceketler, sokak modasının demir başlarıdır. Özellikle sonbahar sezonunda her kombinde kullanılabilir.

Midi etekler, bol pantolonlar, klasik bir elbisenin üzerinde dahi rahatlıkla kombin oluşturabilirsiniz. Siyah, gri gibi ana renklerdeki deri ceketleri her kıyafetle kombin edebilirsiniz. Renkli deri ceketleri kombin ederken renk uyumunu ön planda tutmalısınız. Renklerin mükemmel uyumu dışında zıtlıklardan meydana gelen uyumları da yakalayarak dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Trend Zara Deri Ceket Modelleri

Çaprak fermuarlı Zara deri ceketler, her alanda kullanılabilir. Bu tarz deri ceketi ister ofiste ister okulda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her kesimden ve her yaştan bayana hitap eden deri ceketler, kullanımı oldukça pratik ve soğuk havalardan korunmak için en iyi seçenektir. Bu sezon Zara deri ceketlerinde, naturel tonlar, haki yeşili ve ağırlıklı olarak siyah ön plana çıkıyor. Renkli kombinlerde siyah deri ceketler oldukça dikkat çekici duracaktır. Deri cekete dikkat çekmek istiyorsanız zımba detaylı modelleri, şık şallarla kombin edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.