Gömlek Elbise Modelleri Nasıl Kombin Yapılabilir?

15

2019 yazına damga vuran gömlek elbiseler, uzun süre moda dünyasında yer alacak gibi görünüyor. Rahat kombinlerden hoşlanan ve sıcak günlerde ferah giyim parçalarını tercih eden bayanlar için en ideal parçalar, gömlek elbiselerdir. Gömlek elbiselerde kottan şifon kumaşlara kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Gömlek elbise modellerini alışverişte, sinema gibi günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gömlek elbise modelleri dökümlü göründüğü için ofis için kullanılması uygun değildir.

En Trend Gömlek Elbise Modelleri

2019 yazının en trend gömlek elbiseleri, eskimeyen parçalar olan şüphesiz kot gömleklerdir. Maskülen stilin en sık tercih edilen parçası olan gömlek elbiseler, filmlerdeki erkek arkadaşının gömleğini giymiş havasını yansıtmaktadır. Dize kadar uzun gömlek modellerinde beyaz ve yakalı modellerde en trend parçalar arasında yer almaktadır.

Gömlek Elbiseler Nasıl Kombin Edilir?

Gömlek elbise kombinlerinde olmazsa olmaz kemerlerdir. İnce kemerler veya kalın lastikli kemerlerde kullanılabilir. Gömlek elbise kombinlerinde topuklu ayakkabı yerine gladyatör sandaletler tercih edilebilir. Topuklu ayakkabı giymekten hoşlanıyorsanız, kombinlerde tahta dolgu topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz. Kalın kemer kullanmaktan hoşlanmıyorsanız ip gibi uzun ince bir kemeri düğüm atarak kullanabilirsiniz. Gömleğin üst düğmelerini açık bırakarak uzun kolyeler ile kombin yapabilirsiniz. Maskülen bir tarza sahipseniz gömlek elbise kombinini espadril ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Gömlek elbiseler ile hazırlanmak oldukça kolaydır. Pratik ve zamansız olan parçalar arasında yer alan gömlek elbiseler, hem rahat hem de oldukça havalı görünmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.