2020 Yaz Mayo Modelleri

10

Mayo modelleri aracılığı ile kusursuz bir görünüme merhaba demek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Eğer kilolarınızdan şikâyet eden bayanlardansanız koyu renk tonları aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde dikey çizgi platformu aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan mayo modelleri de zayıf görünüme sahip olmanız adına oldukça idealdir. 2020 sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan püsküllü mayo modelleri de sezonun hitleri arasında yer almaktadır.

Kompedan Mayo Modelleri

En çok tercih edilen markalar arasında öncülüğünü koruyan mayo modelleri aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz kombin platformunun ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Sırt detay platformuna ev sahipliği yapan mayo modelleri ile ön plana çıkmayı başaran Kompedan markasını büyük aksesuarlar aracılığı ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz.

LCW Mayo Modelleri

Birbirinden özel modeller ile ön plana çıkan LCW markası ile sizler de kusursuz görünüme merhaba diyebilirsiniz. En çok tercih edilen markalar arasında öncülüğünü koruyan LCW boncuk detaylı mayo modellerini kiloş etek platformu aracılığı ile destekleyerek hazırlamaktadır. Fırfır detayı aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan LCW mayo modelleri de marjinal formun ön plana çıkması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Fırfırlı etek modelleri aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan LCW Mayo modelleri aracılığı ile bir kombin yaratmak isteyenlerdenseniz renk karmaşasını geri plana almak adına desen platformundan uzak durmanız gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.