Bluz Modeli Kombinleri

15

Bluz modeli seçimi sırasında sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Önereceğimiz fikirler doğrultusunda sizler de kısa zaman zarfı içinde vücut formunuza uygunluk gösteren bluz modellerinden yararlanabilirsiniz. Eğer kilolu bir bayansanız dar bluz modellerinden uzak durmanız gerekmektedir. Çünkü bu tür bluz modelleri tüm kusurlarınızın ön plana çıkmasına sebep olacaktır.

Bluz Modellerini Kombin Ederken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Dar bluzlar yerine salaş modellerden yararlanabilirsiniz. Eğer omuzlarınızın düşük olmasından şikayet eden bayanlardansanız karpuz kollu bluz modellerini geri plana almanız gerekmektedir. Bunun yerine vatka detayına ev sahipliği yapan bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer ince bele sahipseniz göbek üstü ve dar bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür bluz modellerini yüksek bel İspanyol paça pantolon ya da etekler aracılığı ile kombin ederek kusursuz görünüm e merhaba diyebilirsiniz.

Eğer bebe yaka bluzlar aracılığı bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz dar paça pantolon modellerinden yararlanabilirsiniz. Eper kiloş etek aracılığı ile bir kombin hazırlamak istiyorsanız göbek üstü bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı tasarıma ev sahipliği yapan desen detaylı bluzları düz renkteki parçalar aracılığı ile kombin etmeniz gerekmektedir. Eğer kullanıma alacağınız her iki parça da desenli olur karmaşık bir görüntünün ön plana çıkmasına sebep olabilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan askılı bluzları da mini etekler aracılığı ile kombin ederek marjinal formun ön plana çıkmasına imkan tanıyabilirsiniz. Haydi, sizler de kolları sıvayın ve hayal ettiğiniz kombin dünyasına merhaba deyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.