Bacakları daha ince gösterebilmek olanaklı mı?

9

Kıyafet hilelerinin en büyüklerinden bir tanesi olarak öne çıkan tek renk giyinmek, sizleri olduğunuzdan çok daha uzun bir şekilde ve çok daha zayıf gösteriyor olacak. Bu söz konusu kombini yapma esnasında eğer fazladan kilolarınız da bulunuyorsa koyu renkleri seçerek bir tercih yapmanızda yarar var. Siyah ile birlikte lacivert benzerindeki renklerle tek renk bir tane kombin, hem mevcut durumdaki boyunuzu hem ise bacaklarınızı olduğundan çok daha uzun göstermiş olacaktır. Ayakkabı seçilmesinin de topuklu ayakkabı modeli ya da botlar olması gereklidir.

Pantolon modelleri de, kıyafet hususunda en fazla dikkat göstermeniz gerekli parçalar arasındadır. Bunun asıl nedeni de giymiş olduğumuz bir tane pantolonla çok kısa ve çok daha kilolu bir şekilde gözükebilmekteyken, hemen ardına giymiş olduğumuz farklı bir modelle olduğumuzdan çok daha zayıf ve çok daha uzun bir şekilde gözükmemiz olanaklı. Bacakları çok daha uzun ve çok daha zayıf göstermekte bulunan pantolon modellerinin ilk sırasında da boru paça pantolon modelleri ve ispanyol paça pantolon modelleri yer alıyor. Farkı ise hemen hissetmiş olacaksınız!

Topuklu ayakkabı modelleri de, bu işin olmaz ise olmazları arasında yer alıyor! Boyumuzu 10 ila 15 santimlik bir seviyede uzatmakta bulunan bu sihirli ayakkabı modellerini tercih etme esnasında eğerki etek veyahut elbiseyle kullanım sağlayacaksak, ten rengimize en fazla uyan modellerden seçim yapmayı unutmamamız gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.