Renkli Pantolon Modelleri

12

Yaz mevsimi moda ve trendlere Renk dönemi olarak geçer, Tüm elbiseler, pantolonlar, aksesuarlar birden renklenir ve hoş bir görünüme bürünür. 2011 yılından bu zamana kadar hemen her yaz kıyafet dolaplarında yerlerini alan önemli bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere.. bu ürün ” Renkli pantolonlar ” Gerek rahatlığı, gerek şıklığı ve cıvıl cıvıl oluşu ile birlikte son zamanlarda sıklıkla tercih ettiğimiz bu pantolonlar pek çok alanda kullanılabilmesinden ve hemen her kombin ile uymasından dolayı bu senede tercih sebeplerinden. Gerek gömlek ile gerek basic tişört ve ceket ile son derece şık ve uyum içinde olan bu pantolonlar yaz aylarında hemen her mağazanın en çok satanlar listesinde yerini koruyor.

Renkli pantolonlar son zamanlarda erkekler arasında da çok tercih ediliyor ve zamanında toplumumuzda tabu olarak görünen Renkli pantolon giyme durumu bana kalırsa son zamanlarda aşılmış durumda, şöyle alıcı bir gözle bakacak olursak çevremizde renkli pantolon giyen erkek sayısı, kot pantolon giyen erkek sayısına eşitlenmiş durumda, erkeklerde daha çok kahverengi , siyah ve koyu kırmızı tercih edilsede diğer Renklerini giyenlerde oluyor elbette.

Sonuç olarak Renkli pantolonlar bu yazda gözde Trendler arasında, aslında her ne kadar yaz ile özdeşlessede kışın da kullanılıyor olması özellikle erkek pantolonlarının gün geçtikce dahada renkleşeceği izlenimini yaratıyor bizlerde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.