2020 Defacto Şalvar Modelleri

279

Şık ürünleri uygun fiyat garantisi ile sunan Defacto tasarımlarıyla moda severleri etkileyen şalvar modellerini stil sahipleri ile buluşturuyor. Yaz sıcaklarında şalvar rahatlığı yaşamak isteyenler için hazırlanan bu özgün ve şık koleksiyon sokak modası ile iş hayatına çeşitli alternatifler sunuyor.

Tasarımlarında bu yazın trendi olan RETRO etkisinden uzaklaşarak VİNTAGE etkisi ve 90 lardan parçalar barındıran bu şalvarlar, gerek VİNTAGE severler gerek farklılık arayanlar için tercih sebebi..

Bu şalvarlarda dikkat çeken diğer özellik ise klasik şalvarlardan farklı olarak hissedilen modern çizgi.. defacto iki başlığı tek bir şalvarda buluşturmuş ve kendine özgü desenler ile stil severlere önemli bir koleksiyon sunmuştur.

Modellerinde dingin renk ve detaylar sıklıkla kullanılan bu şalvarlarda büyük cepler ve belden bağcıklı detaylar tasarımlara canlılık katıyor.

Eşofman ve kargo pantolonların bütünleştiği hibrid modellerinde ise kadife – pamuk karışımı kumaş ve salaş cepler göze hitap ediyor.

Defacto şimdiden bu model ile stil sahiplerinin gözünde önemli bir yere gelmiş durumda.

online alışveriş imkanı ile dünyanın her yerine ulaşımı sağlanan bu şalvar pantolonlar başta akdeniz ülkeleri olmak üzere şimdiden dünyanın çeşitli yerlerinde önemli bir konum edinmiş durumda

Her ne kadar önümüz sonbahar olsada bu modeller ekim ayına kadar piyasada liderliğini koruyacak gibi duruyor..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.