2020 Bluz Modelleri

200

Yaz aylarında kadınların asla vazgeçemediği bir kıyafet olan bluzlar yine yaz aylarının gelmesiyle birlikte revaçtaki yerlerini aldılar. Peki 2020 trend bluz modelleri hangileri? Bayanlar bu yaz hangi tarzlarda bluzları tercih edecek? Hali hazırda yaz mevsiminin yüzünü göstermesinden, havaların ısınmaya başlamasından dolayı, aslına bakarsanız bir çok bayan çoktan bluz seçimlerini yapmaya başladı bile. Şimdi bakalım bu yılın trendi olacak bluz modelleri hangileri olacak gibi duruyor.

Önümüzdeki yaz sezonu için hanımların bluz tercihi yönelimleri konusunda özet olarak şunu söyleyebiliriz, bu yaz kesinlikle karpuz kol bluzları ve bisiklet yaka dökümlü veya omzu açık tarzlardaki bluzları çokça göreceğiz gibi duruyor. Ayrıca önden düğmeli kibar görünümlü ve canlı renklerde bluzlar da tercih edilecek.

Yazın gelmesiyle birlikte, canlı hatta fosforlu renklere yakın renklerde, çeşitli çiçek ve geometrik desenlerle süslenmiş, cesur, dökümlü omzu açık stillerde bluzlar bu yaza damgasını vuracak gibi duruyor. Ayrıca dantel detaylı omzu açık bluzlara da dikkat çekmek isterim.

İş yerinde bluz giyen bayanlar için de, biraz daha iş yaşantısının sıkıcılığından uzak fakat bir yandan da şıklığı ve canlılığı sunan pastel tonlarda desenli bluzlar, bu yaz sezonu için vitrinlerde yerini çoktan aldı bile. Seçiminiz hangi stilde olursa olsun, kendi içinize en çok sineni ve kendinize yakıştırdığınız bluzu seçmenizi öneriri herkese moda dolu bir yaz dilerim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.