Bu Yazın Tesettür Giyim Modası Nasıldı?

40

Bu yaz tesettür giyimde öne çıkan trendler ve modeller ne oldu? Gelin birlikte göz atalım…

Sıcakların tavan yaptığı, tatil ve bayramları içinde barındırdığı, tüm özel günlerin ve davetlerin bir arada toplandığı bu mevsim aslında çok önemli. Peki yaz mevsiminde neler giyildi? Bu yazın öne çıkan renkleri turuncu ve buzlu çilek rengi. Ama trend olan renkleri bilmeniz doğru renk kombinasyonu yapmanız için yeterli olmaz.

2019 yaz renklerini hangi renklerle ve nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenerek stilinizin çıtasını yükseklere taşıyabilirsiniz. Yazın en enerjik renklerinden biri olan turuncu güçlü bir bir etkiye sahip. Uçuşan yaz elbiselerine ve konforlu babetlere enerjik bir görünüm katıyor.

Turuncuyu sevmemiz için bir çok neden var fakat belki bunların başında kırmızıdan daha yumuşak, sarıdan ise daha hareketli olması. Ayrıca neşe ve enerjinin de sembol rengi olan turuncu hareketli yaz günlerinde temponuza ayak uyduracak! Yaz günlerinde pratik şıklığı yakalamak çok daha önemli. Bu yüzden çabasız bir görünüm için ipek şallarda kullanarak feminen bir silüet tercih edebilirsiniz. Ya da aksesuarlarda…Mandalina turuncusunun keskinliğini en çok yükselten renk beyazdır. Ayrıca domates kırmızısı, lacivert ya da orman yeşili ile de deneyebilirsiniz.

2019’un bir başka trend rengi buzlu çilek koyu çilek renginden çok daha açık ve çok daha soft olan hemen hemen tüm renkler ile uyum sağlayan buzlu çilek rengi sıcak yaz günlerinde içinizi ferahlatan rengi oldu.

Diğer pastel tonlardan bebek mavisi ya da açık lila renkleriyle bir araya geldiğinde ise kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Bu pastel tona daha fazla vurgu yapmak için orman yeşilini denemenizi tavsiye ederiz. Daha taze ve göz yormayan bir stil için ise gri tonlarına güvenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.