2020 Gelin Ayakkabısı Modelleri

225

2020 gelin ayakkabısı modelleri, platform tabanlı, dolgu tabanlı, ince topuk, klasik topuk, sandalet ve babet çeşitlerinden oluşuyor. Beyaz rengin ağırlıkta olduğu ayakkabılar da, en çok inciler göze çarpıyor. Bu sene üzeri inciler ile döşeli platform tabanlı uzun topuklar ve inci döşeli babetler moda.

Ayrıca taşlı sandaletler ve üzerinde çiçek ve kurdele şeklin de taşlı tokaları olan ince uzun topuklar, düz ve ince işlemelerden oluşan kabartmalar ile bezenmiş altın rengi ayakkabılar moda. Beyaz tülden oluşan mini tül güller ile bezeli, üzeri tüllü modeller de gelin adaylarının tercihleri arasına sunulmuş. Hatıra olarak saklanmak için özel yaptırılan, üzerin de gelin ve damadın adının, evlenme tarihinin yazıla bildiği modeller, duvaklı gelin ve damat figürlü resimler ve evleniyoruz mutluyuz yazılarının olduğu ayakkabılar, altına bekar kız arkadaşların isimlerinin yazıla bileceği, altında sıralı hazır liste bulunan gelin ayakkabıları da bu yılın modası.

Hayatına renk katmayı sevenler bu sene gelinlik altına beyaz dışın da, istedikleri renkler de ayakkabılar giyebilecekler. Tek yapmaları gereken elde tutacakları gelin çiçeklerinin, ayakkabılarının rengi ile aynı tonları içermesine dikkat etmeleri. Alışılmış beyaz, gümüş ve altın renginden hoşlanmayan gelinler, kırmızı, saks mavi, pembe, yeşil, sarı vb. renkte ayakkabıları beyaz gelinlik altına giyebilirsiniz.

Rahatlığına düşkün ve yüksek topuk giyemeyen gelin adayları isterlerse, sandalet ve babet ayakkabılar giyerek, düğünlerin de diledikleri kadar oynayıp halayı çekebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.