2020 Takı Trendleri

23

2020 takı trendleri çok hoşunuza gidecek. Yaz şıklığımızı tamamlayan ve imzasını atan, giydiğimiz kıyafetlerin türüne uygun olarak kombin ettiğimiz yaz takılarıdır. Bazen kot pantolonun üzerine giydiğimiz en basit düz renk tişörtün havasını bile baştan aşağı değiştirebilen kolye, küpe, bilezik gibi detaylar tarzımızı bütünleyen olmazsa olmaz aksesuarlardır. Sizler için 2020 yazının en trend takılarının neler olduğunu araştırdık ve ufak bir liste hazırladık. 2020 yazının en gözde takı trendlerini sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

1- Büyük Taşlar: İmitasyon ya da gerçek olması fark etmez, bu yılın en gözde takı trendlerinin başında ilgi çekici devasa taşlı kolye ve küpeler geliyor. Özellikle büyük taşlı küpelerin omuzları açıkta bırakan açık ya da koyu renk elbiselerin üzerinde çok hoş ve zarif durduğunu hatırlatmak isteriz.

2- Geometrik Formlar: Kolye ya da küpe, halhal ya da bilezik olması fark etmez taktığınız takının geometrik sade bir forma sahip olması yeterli 2020 yaz takı trendlerinin gerisinde kalmamanız için. Özellikle kolye versiyonlarını düz siyah renk blazer ile kombin yaptığınızda çok cool ve şık duruyor.

3- İnciler: İnci şeklindeki küpe, kolye ve bilezikler bu yılda modasını yitirmeyerek her dönemin en trend takı seçenekleri arasında yer aldığını kanıtlıyor. En abartısız şıklığın ve zerafetin temsilcisi inci takılarınızı bu yılda birçok elbiseniz ve kıyafetiniz ile gönül rahatlığıyla kombin edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.